У Львові водій збив двох людей на пішохідному переході.
Про це пише Четверта студія з посиланням на «Типовий Львів».
Як йдеться у повідомленні, подія сталась на Княгині Ольги.
Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці
Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…