Фото: Lesya Sinyavska.
У Львові водій автобусного маршруту №43 відмовився перевозити пасажирів, через пенсіонерів, які хотіли скористатись пільговим проїздом.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у спільноті “Гаряча лінія міста Львова” Lesya Sinyavska.
“Водій 43 маршруту вигнав усіх бажаючих їхати через двох пенсіонерів, які чемно сказали, що їх пільговий проїзд відновлено з сьогоднішнього дня. Прошу відреагувати на таке хамське ставлення”, – йдеться у дописі.
Нагадаємо, Садовий відновив перевезення пільговиків у маршрутках Львова.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…