У Львові водій авто збив людину
У Львові внаслідок наїзду автомобіля травмований літній пішохід.
Про це повідомили 30 вересня у прес-службі поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 вересня, близько 11:00 год., на вулиці Грінченка, у Львові.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Chevrolet Lacetti», 51-річний львів’янин, здійснив наїзд на пішохода, 79-річного місцевого мешканця.
Внаслідок ДТП, чоловік отримав тілесні ушкодження та був доставлений до медичного закладу.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.
Обставини події з’ясовується.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону