Фото: прес-служба Львівської ОДА
У Львові 14 жовтня, у День захисника України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбувся молебень до Богородиці за Україну та її захисників.
Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, у Богослужінні взяли участь чисельні парафіяни та представники влади. До спільної молитви з військовими та громадськістю долучився й голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Фото: прес-служба Львівської ОДА
Богослужіння за Україну та її захисників відбуваються сьогодні в усіх храмах області.
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…