Фото: ФБ/Зручне місто
У Львові на асфальтованих велодоріжках росте трава. У соцмережах городяни обурюються такою якістю велодоріжок у місті на яких проростає трава.
Як пише “Четверта студія”, світлини з місця події оприлюднено на сторінці “Зручне місто” у ФБ.
“На вулиці Княгині Ольги зелень проросла крізь асфальт велодоріжки… Що ж то за якість така?”, – зазначається у дописі під світлинами на сторінці спільноти “Зручне місто”.
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…