У Львові вандали зламали лавку біля скейт-парку, фото Гаряча лінія міста Львова
У Львові вандали зламали лавку біля скейт-парку.
Про це пише Четверта студія з посиланням на пост у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”.
Як йдеться у повідомленні, вандали “знову зламали лавку на алеї по вулиці Хмельницького неподалік від скейт парку. Лавка знаходиться за будинком на вулиці Богдана Хмельницького, 245”, – йдеться у повідомленні.
Львів’яни просять відремонтували лавки, доки “якась дитина не поранилась об металеві елементи лавки”.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону