Новини

У Львові у “Вікні життя” залишили 1-річну дівчинку

Сьогодні у «Вікні життя», яке діє в міській дитячій лікарні на вул. П. Орлика, залишили дівчинку, віком близько 1 року. Дівчинка здорова і зараз перебуває під наглядом медиків.
Про це пише “Четверта студія” посилаючись на прес-службу ЛМР.

«Сьогодні у „Вікні життя“ залишили дівчинку із запискою — „Вікторія, 1 рік“. Дитина попередньо здорова. Акт про знайдену дитину оформили медики та поліція. Дівчинка перебуває під наглядом медиків», — повідомили у департаменті гуманітарної політики ЛМР.

Нагадаємо, «Вікно життя» в міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4, відкрили в березні 2017 року.

 

Коментарі

Кенцало Юра

Share
Published by
Кенцало Юра

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

1 годину тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

2 години тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

2 години тому