У Львові у "Вікні життя" залишили 1-річну дівчинку
«Сьогодні у „Вікні життя“ залишили дівчинку із запискою — „Вікторія, 1 рік“. Дитина попередньо здорова. Акт про знайдену дитину оформили медики та поліція. Дівчинка перебуває під наглядом медиків», — повідомили у департаменті гуманітарної політики ЛМР.
Нагадаємо, «Вікно життя» в міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4, відкрили в березні 2017 року.
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова