Новини

У Львові скасували загальноміську толоку

Комунальні служби прибирають місто після зими. За інформацією Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, розпочалися роботи з очистки дощоприймачів, фарбування стійок дорожніх знаків, фарбування турнікетної огорожі та ін. Натомість традиційної загальноміської толоки цього року не буде.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Зараз, після зими, ми розпочали очищати дощоприймачі. Є графік очистки, працюють усі райони, ШРП. Також розпочали фарбувати стійки знаків, турнікетну огорожу”, – повідомила Маруняк.

За її словами, як правило, перед Великодніми святами ми проводили толоку. Цього року загальної міської толоки не буде.

“Однак ми визначаємо, де є території, які не охоплені прибиранням — це промислові зони, лісосмуги, визначаємо 4−5 чоловік, які будуть їх прибирати. Працівники мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту — маски, рукавички, і дотримуватися дистанції під час робіт. Отож, ми прибираємо місто до весни, зокрема і до Великодніх свят. Хоча Великдень цього року святкуватимуть трохи по-іншому, але місто має бути чистим”, — наголошує Ірина Маруняк.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині судитимуть посадовицю через збитки на майже 1,4 млн грн

Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною

3 години тому

У Львові вчена рада університету обрала завідувачів 45 кафедр

Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії

3 години тому

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

4 години тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому