У Львові просять реорганізувати рух на вулиці Воробкевича, фото ГЛМЛ
У Львові просять реорганізувати рух на вулиці Воробкевича.
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”.
“Виїзд на вулицю Воробкевича прошу змінити пріоритет руху на даній ділянці так як в зимовий період створює аварійну ситуацію і не безпеку для життя при виїзді”, – йдеться у повідомленні.
У Львові просять реорганізувати рух на вулиці Воробкевича, фото ГЛМЛ
У Львові просять реорганізувати рух на вулиці Воробкевича, фото ГЛМЛ
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною