Фото: UA: Львів
У Львові працівники 5-ти медичних підстанцій, які виїжджають на виклики, прийшли з пікетом під стіни облдержадміністрації.
Як пише «Четверта студія», про акцію – у сюжеті «Суспільного».
Основна вимога медиків – підняти заробітну плату. Вони розповіли, що премії не отримували останні три місяці, а їхня зарплата не більше шести тисяч гривень.
“Десятки працівників екстренної медицини просто з нічної зміни прийшли під стіни ЛОДА. Чого вимагають та чи почули чиновники їх цього разу” – у сюжеті НТА.
Відео: НТА
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону