У Львові поскаржилися на спеку в автобусі №16: водію заборонили вмикати опалення
10 березня на Гарячу лінію міста Львова надійшло звернення. Жінка поскаржилася на температуру у салоні автобуса №16, що курсує за маршрутом вулиця Кавалерідзе — Залізничний вокзал.
Про це пише Четверта студія.
Мешканка Львова зауважила, що на вулиці було +15 градусів, а в автобусі включили опалення на повну потужність. Звернення скерували у Львівське комунальне АТП-1.
На підприємстві повідомили, що водію автобуса №16 наголосили на обов’язковому дотриманні допустимого температурного режиму у салоні та заборонили вмикати систему опалення. Усі зауваження водій взяв до уваги та до виконання.
Фото: Ірина Семканич
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону