У четвер, 22 грудня, Львів попрощається з двома Героями. Ростислав Сіренко та Віктор Василина загинули у боях з російськими окупантами
Про це повідомили у Львівській міській раді, пише Четверта студія.
Чин похорону відбудеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Львів’ян закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
Львів’янин Ростислав Сіренко (01.08.1982-14.12.2022) навчався у НВК “Школа-ліцей “Оріяна” міста Львова (тоді – загальноосвітня середня школа №25). Закінчив Державний навчальний заклад “Львівське вище професійне політехнічне училище” за спеціальністю “електрозварювальник”.
У 2015-2016 роках виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції. Після повернення до цивільного життя працював менеджером у приватному підприємстві “Компанія Владислав”.
У 2021 році підписав контракт із Збройними силами. Після початку повномасштабного вторгнення боровся із загарбниками у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України.
У Ростислава Сіренка залишилися мати, брат, сестри та двоє племінників.
Львів’янин Віктор Василина (11.05.1985-12.12.2022) навчався у Ліцеї №15 Львівської міської ради, водночас відвідував музичну школу та займався стрільбою з лука. У 2009 році закінчив Львівську філію Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю “менеджер міжнародного туризму”, згодом – Львівський національний університет природокористування.
Після завершення навчання працював у численних місцевих підприємствах, зокрема, ТзОВ “Факро Львів”, ПрАТ “Львівобленерго”, ЛКП “Львівавтодор”, ЛМКП “Львівводоканал”.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив державу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу