Фото з відкритих джерел
На сьогодні опалення подають до понад 90% шкіл та садків Львова. А з понеділка, 14 листопада, тепло отримають і решта закладів освіти.
Про це розповів начальник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк, пише Четверта студія.
«Ті заклади, які ще не отримали опалення, вже з понеділка матимуть тепло. Аби нашим дітям на вчителям було комфортно навчатися і працювати», – зазначив Андрій Закалюк.
Нагадаємо, опалювальний сезон для бюджетних установ у Львові розпочався 7 листопада. А вже з понеділка, 14 листопада, тепло подадуть і до житлових будинків міста.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону