21 січня, від обіду у міжнародному аеропорту «Львів» пасажири без жодної чіткої інформацію очікують на виліт рейсу Львів-Варшава від популярного угорського лоукоста Wizz Air, який мав відбутися ще о 14:50.
Про це пише Четверта студія з посиланням на НТА.
Як зазначають у чаті «Варта-1», літак до Львова прибув, утім пілот уже чотири години як не виходить з кабіни.
«Літаки Візаір до Варшави зі Львова не літають вже другий день, сотні людей перебувають в львівському аеропорту без відома, коли що і де… Пілот закрився в кабіні, четверту годину не виходить», – йдеться у дописі.
Інформацію про затримку рейсу NTA підтвердили і в аеропорту. Зазначили, що причиною є погодні умови. Коли зможуть люди вилетіти, невідомо, адже це «залежить від пілота і компанії».
Водночас із даних аеропорту видно, що вчорашній виліт на Варшаву таки відбувся. Станом на 18:30 тривала реєстрація на рейс Львів-Ларнака від «Візейру». Вранці літаки цієї компанії вилетіли зі Львова до Вроцлава та Дортмунда. А о 18:20 виліт до столиці Польщі здійснив LOT. Зрештою, вильоти й інших авіакомпаній упродовж дня тривають за розкладом.
Натомість схожа проблема із угорським лоукостом учора, 20 січня, виникла з рейсом Львів-Гданськ. Ось як її описав один із пасажирів у себе на сторінці у фейсбуці.
«Гданський рейс Візів покружляв наді мною у Львові і полетів до Києва. А потім прилетів, намалював у небі всім 180 пасажирам ось такий символ – і порожняком звалив у Гданськ! При цьому у цей же час тут чудово сіли польський Льот, Туркіш Ейрлайнс і навіть наш Bees. Які потім не менш успішно полетіли назад. Іншими словами, сіли і злетіли абсолютно всі рейси за 20 січня. Окрім Візейру… Якось можна з’ясувати, як прізвище командира? Чісто запишу собі у блокнот… Обіцяю!», – йдеться у дописі журналіста Юрія Патиківського.
В аеропорту також підтвердили, що вчорашній рейс до Гданська був перенаправлений, «ймовірно, у Київ».
На сайті компанії інформації про зміну вильотів нема.
Wizz Air – це угорська бюджетна авіакомпанія. Головний офіс розташовується у Будапешті. Компанію заснували у вересні 2003 року. В Україні працює з 2008 року.