У Львові під виглядом “протикарантинних заходів” підприємців обкладають неофіційною даниною.
Як пише «Четверта студія», про це пише на своїй сторінці у ФБ Богдан Рабешко.
Він наголошує, що під виглядом “протикарантинних заходів” підприємців обкладають неофіційною даниною.
«Це скріншот відео з магазинчику приватного підприємця в Залізничному районі Львова. Там влаштували “шмон” представники Залізничної РА Львова разом з поліцією та муніципалами. З повідомлень: “Залізнична райадміністрація, з нацгвардійцями і ще не зрозумілими особами, як завжди в своєму репертуарі, вчора були, перевіряли всі засоби захисту, сьогодні вимагають санітарні книжки, завалюють цілою толпою, не дотримуючи ніяких норм, які ж самі придумали, при чому ніяких посвідчень,та інших документів на перевірку не пред’являють”, – зазначає у своєму дописі Рабешко.
«Гарно працюють ваші чиновники, Андрій Садовий. Турбуються про “захист” малих підприємців, дурять про скасування єдиного податку, а насправді пропонують “дах” та послуги “безпеки” – у випадку непокори штраф!?», – пише Рабешко і додає: «а що там з гіпермаркетами, пане мер? Маленькі магазинчики закриті, крім продуктових, яких тепер ще й обкладають даниною дільничні та райадміністрації, в яких взагалі відсутнє велике скупчення людей і які дотримуються т.зв. сумнівних з точки права карантинних заходів, а Епіцентри, Сільпо, Арсени, АТБ чхати хотіли на ваші приписи, – у них серйозніший “дах” в Києві. І вони скоро будуть монопольно диктувати ціни на фоні обмеження їх конкурентів – ринків».
Як наголошує у своєму дописі Рабешко, «перевіряючі мають мати весь пакет документів направлення на перевірку, СЕС у нас ліквідована, а тому дії цих чиновників волюнтаристські і межують з криміналом (перевищення владних повноважень). Посилайте цих перевертнів-гекачепістів подалі і повідомте, що викликаєте поліцію».
Після понеділкового засідання ГКЧП Львова (львівського виконкому), який незаконно прийняв рішення про скасування єдиного податку в обхід сесії, тисячі підприємців звернулись в податкову, яка повідомила, що єдиний податок все-таки треба платити. В разі несплати за підприємцем виникає податкова заборгованість, – інформує Рабешко.