У Львові підприємці вийшли на масштабний пікет під міськрадою (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини 01 Травня, 2020 299

Масштабний пікет підприємців під міськрадою ,фото 4studio

Сьогодні, 1 травня, у Львові відбувся одиночний пікет мікропідприємців (ФОП) Львівщини з вимогою відновлення конституційного права на працю, пише 4studio.

«У країні твориться безлад! Після введення карантинних заходів в зв*язку, практично весь мікро- та малий бізнес припинив свою діяльність. Від ательє по ремонту одягу до магазинчиків в торгових центрах. По завершенню другого місяця карантина, стає очевидним цинічна суть та мета лоббістів великого бізнесу, адже усе, що стосується їх інтересів не припиняло свою діяльність! Епіцентр, Ашан, Сільпо, Фокстрот, АТБ та багато-багато інших величезних мереж, отримуючи надприбутки працюють. Попри те, мікропідприємці, несучи величезні збитки – зачинені», – заявляють пікетувальники.

Учасники акції висунули владі такі вимоги:

Терміново, з 01 травня, зняти обмеження і заборони з діяльності усього мікробізнесу, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог! На законодавчому рівні скасувати податки з мікропідприємців, яким було заборонено вести діяльність, на весь період карантину.

Терміново скасувати фіскалізацію та кешбек, запроваджені законами 128-ІХ та 129-ІХ, шляхом ухвалення законопроектів 2644 та 2645 Ввести мораторій на перевірки контролюючими органами усе мікропідприємництво, до моменту реформування цих органів.

Запровадити пільгове кредитування для мікробізнесу з однозначними, простими та чіткими умовами видачі і повернення.

Як усе відбувалося, дивіться у фоторепортажі кореспондента 4studio.

Коментарі

Позначки: , , , ,