У Львові переселенки зі Сходу України організували швейне підприємство. Жінки шиють форму для військових та паралельно розвивають власний бренд одягу.
Про це Суспільному розповіла засновниця підприємства Вікторія Карпова, пише «Четверта студія».
Вікторія Карпова про початок війни дізналася 24 лютого дорогою на роботу. Вдома, в Покровську, вона планувала розвивати власний бренд одягу і готувалася до запуску швейного підприємства. Через обстріли довелося перевезти обладнання до Львова та почати шити військову форму.
“Попит на військовий одяг, звичайно, дуже великий. Бо дуже багато хлопців сьогодні боронять кордони наші. Ми шиємо і ще й магічно їх “зачаровуємо”, щоб вони всі повернуті були живі й здорові. Щоб воно було таке, знаєте, від серця, від душі. Бо ми розуміємо, що це дуже потрібно”, – каже переселенка Вікторія Карпова.
Вікторія започаткувала у Львові швейне виробництво разом з двома іншими переселенками. Ольга Широкова з Луганщини – одна з них.
“Основна потреба – це військова форма. І все, що потрібно для військових, тому що це основна проблема і мета – перемога. І що можемо, то і робимо”, — каже жінка.
Серед працівниць — переважно вимушені переселенки. Галина Намазова подолала понад 60 російських блокпостів, щоб вибратися з окупованої Херсонщини. У Львові також вирішила займатися шиттям, адже колись працювала на швейній фабриці.
“Взагалі пішла через те, що треба помогти. Тому що це наші хлопці. Це наш захист, оборона. Вони дістаються їм кров’ю і потом ці перемоги”, – каже переселенка Галина Намазова.
Крім пошиття військової форми, переселенки розвивають і власний бренд одягу “Покровчанка”. А ще активно шукають швачок до себе на виробництво.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу