У Львові перенесли День міста. Фото: Львівська міська рада.
На сесії Львівської міської ради підтримали відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році. Відтак святкування Дня міста перенесли на невизначений термін. Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу ЛМР.
«У зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженням карантинних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, доцільним є відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році до завершення карантину та нормалізації епідемічної ситуації», — йдеться в ухвалі.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною