У понеділок, 3 березня, у центрі Львова трапилась ДТП з патрульним авто. В аварії постраждали двоє поліцейських.
Про це повідомили у пресслужбі Екстреної медицини, пише Четверта студія.
Аварія трапилась на площі Петрушевича близько 16:30. Автомобіль патрульної поліції зіткнувся з КІА.
За словами медиків, внаслідок аварії під час виконання службових обов’язків госпіталізували двох працівників поліції — чоловіка та жінку. Обох у стані середньої важкості доправили до лікарні Святого Луки.
До слова, з фото очевидців видно, що у автомобіля патрульних сильно пошкоджений бампер та зігнутий капот.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною