На проспекті Червоної Калини знову планують збудувати Палац спорту. Тендер оголосили повторно, оскільки у листопаді 2018 року торги відмінили. Цього разу вартість робіт зменшили на 340 мільйонів.
Відповідний тендер оголосили на сайті публічних закупівель Prrozoro, пише видання vezha.net.ua.
Будівництво планують завершити до 31 травня 2022 року. Аукціон розпочнеться 20 листопада, учасники можуть подавати заявки до 15 жовтня.
Згідно з технічним завданням, фасадну систему влаштують із сендвич-панелей, виконають монтаж каркасів та рам, улаштують гідроізоляцію та утеплять покриття плитами з пінопласту. Опісля планують придбати обладнання для спортивних залів, зокрема, волейбольну та баскетбольну стійку, мати, штангу, канати. Також облаштують трибуни.
Замовником є КП “Палац ігрових видів спорту”.
Нагадаємо, що ще у червні 2018 року на засіданні міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції було прийнято рішення виділення коштів на будівництво і реконструкцію палаців спорту по Україні. Зокрема, у Львові. Відтак виконавчий комітет вже прийняв рішення «Про визначення замовника проектно-кошторисної документації та технічних умов по об’єкту будівництва палацу спорту у житловому масиві «Сихів».
У серпні минулого року Львів отримав з державного бюджету України 27 мільйонів субвенції на будівництво та реконструкцію Палацу спорту на Сихові. З огляду на це виконком ухвалив зміни до міського бюджету на 2018 рік.
“З державного бюджету виділено 27 мільйонів на будівництво та реконструкцію палацу спорту», – зазначив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.
Згодом депутати міської ради погодили будівництво Палацу під час позачергове пленарне засідання 15-ї сесії ЛМР 7-го скликання. Комплекс запланували будувати поетапно і так ж само вводити їх почергово в експлуатацію.
Варто зазначити, що тендер оголосили ще у листопаді минулого року. До слова, тоді вартість робіт замовники оцінили у 961 мільйонів 744 тисяч гривень. Однак згодом торги скасували. Торги було відмінено «на підставі ч.1 ст.31 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме – відсутності подальшої потреби в закупівлі зазначеного предмета закупівлі із характеристиками зазначеними у технічному завданні на закупівлю». Як зазначено в протоколі, тендерну процедуру скасовано через відсутність подальшої потреби у закупівлі зазначеного предмета закупівлі. У тендерному комітеті вирішили доопрацювати проект з метою зменшення вартості будівельних робіт.
Цього разу вартість робіт оцінюють на 340 мільйонів менше. Планують вкластись у 620 мільйонів 94 тисячі
Централізовані пункти збору працюватимуть ще цими вихідними, а також ялинки можна самостійно привезти на станцію…