Через аварійне відключення в мережах “Львівтеплоенерго” орієнтовно з 15:00 знеструмили частину вулиць Львова. Також знеструмлені дві тягові підстанції ЛКП “Львівелектротранс”. Внаслідок цього у місті діють тимчасові зміни у русі трамваїв та тролейбусів.
Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛМР.
За інформацією управління транспорту ЛМР, наразі ситуація така:
Тролейбус №23 курсує за маршрутом: Автовокзал — кільце вул. Кульпарківська — вул. Володимира Великого.
Тролейбус №38 курсує за маршрутом: вул. Хуторівка — кільце вул. вул. Кульпарківська — вул. Володимира Великого.
Трамвай №4 курсує за маршрутом: вул. Вернадського — вул. Коновальця.
Аварійні бригади “Львівобленерго” працюють над відновленням живлення.
Фото ілюстративне
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону