Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 5 червня о 15.45 год. на поліграфічному виробничому підприємстві на вул. Промисловій загинув вантажник 1998 року народження, мешканець с. Ременів, Пустомитівського району Львівської області.
За попередньою інформацією, він був притиснутий вантажем при його перевезенні. Смерть наступила до приїзду швидкої допомоги.
Обставини події встановлюють.
Григорій Кедрук, підозрюваний у вбивстві, каже, що його побили співробітники ТЦК, а поліція поруч не…
Усіх, хто має інформацію про знаходження зниклого, просять повідомити за номерами телефонів: 102, 0951070106
На Львівщині внаслідок зіткнення з автомобілем травмований неповнолітній мотоцикліст – поліцейські встановлюють обставини події