У Львові на вулиці Степана Бандери зріжуть кілька дерев (ВІДЕО)

Новини 14 Липня, 2021 60

У Львові звузили вулицю Степана Бандери, фото Четверта студія

У Садового розповіли про ремонт вулиці Степана Бандери

Реконструкція вул. С. Бандери триває. Із суботи, 10 липня, розпочалися роботи із заміни всіх комунікацій на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА. На час ремонтних робіт ці перехрестя будуть перекриті для руху.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», зараз на цих перехрестях проводять демонтажні роботи та зрізку кількох дерев, які підлягають видаленню, відповідно до акту обстеження зелених насаджень. На їхньому місці висадять нові.

«Розпочавши роботи на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА, було проведено комісійне обстеження стану дерев. За результатами перевірки, згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, №212 від 12 липня 2021 р., з огляду на незадовільний стан, підлягають зрізанню 5 дерев. Відповідно, підрядній організації ТзОВ «Онур» надано дозвіл на проведення цих робіт. Наразі буде зрізано 3 дерева. На їхньому місці, згідно з проектом, будуть висаджені нові дерева», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, згідно з наказом департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ремонтні роботи на перехрестях вул. С. Бандери з вул. Антоновича і вул. С. Бандери з вул. Героїв УПА триватимуть до 20.00 год 1 вересня 2021р.

«Це дуже важливі перехрестя для реконструкції вул. Бандери, оскільки там сходяться дуже складні інженерні мережі. До прикладу, на перехресті вул. Бандери – вул. Антоновича – вул. Русових є чотири колектори. Там необхідно буде облаштувати дві камери для перепідключення, треба з’єднати дощоприймачі, водогін. Аналогічні роботи будуть на перехресті з вул. Героїв УПА.

Ремонтні роботи на цих перехрестях плануємо завершити до кінця літа», – розповідала Оксана Єстеферова, директорка ЛКП «Львівавтодор».

Проектом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Замостять вулицю бруківкою. Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур», – 209 499 990 грн.

 

Коментарі

Позначки: , ,