Велика кількість дошкільних закладів зараз використовуються як локації, де проживають переселенці
Наразі дошкільні заклади у Львові для відвідин дітей не відкриватимуть.
Як пише “Четверта студія”, про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомили в пресслужбі ЛМР.
«У Львові садки свою роботу ще не відновлюватимуть. Велика кількість дошкільних закладів зараз використовуються як локації, де проживають внутрішньо переміщені люди, тому навіть з огляду на це, роботу садків складно відновити», – зазначили у прес-службі.
Водночас на Львівщині від сьогодні, 23 березня, дитячі садки можуть відновити роботу. В області освітній процес у садках можливий в очному, дистанційному чи змішаному форматі. Це визначає кожен заклад освіти самостійно. Таку рекомендацію надав департамент освіти і науки ЛОВА, врахувавши можливості, безпечні умови та запити батьків. Відповідний лист уже отримали керівники відділів освіти територіальних громад нашої області.
Відповідно до постанови №305 Кабінету Міністрів України, дітей, які є внутрішньо переміщеними чи постраждали від воєнних дій, до закладів дошкільної освіти можуть зараховувати першочергово.
До ЗДО потрібно подати заяву про зарахування дитини, у якій є:
Під час подання заяви про зарахування дитини до ЗДО один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, який підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві.
Нагадаємо, що з 14 березня повернулися з канікул і відновлюють навчання школи Львова та Львівщини. Навчальний процес у школах області буде індивідуальний, у залежності від закладу освіти та ситуації у ньому. Будуть різні форми навчання – від очної, змішаної і до дистанційної. Наразі ще не відновлюватиме навчання Національний університет «Львівська політехніка», а ось Національний університет ім. Івана Франка починає навчання онлайн.
завдяки прокурорам майно передадуть місту
Так звані урбаністи Садового спровокували черговий конфлікт з Львівською архиєпархією УГКЦ
Львівського загону
які збували наркотики, психотропи та прекурсори