У Львові на вулиці Шевченка звузили смугу для руху транспорту
Про це повідомили у спільноті ЛЬВІВ БЕЗ ЗАТОРІВ, інформує Четверта студія.
“Дурбаністичний маразм у місті прогресує.
Дурбаністи, це такі люди, які можуть створити корок навіть у місці де його ніколи не було.
Також вони взагалі не уміють користуватися вимірювальним інструментом. Бо як по іншому можна пояснити намальовану розмітку?
Яким чином вантажний автомобіль має проїхати лівою смугою біля цього чудоострівця не виїхавши на смугу громадського транспорту?
Навіть на фото видно, що у цій смузі ледве бус поміщається”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону