У Львові на маршрут №8 виїхали спарені вагони
У Львові на маршрут №8 виїхали спарені вагони.
Про це пише “Четверта студія” посилаючись на “Львівське електротранспортне життє”.
Як повідомляють, спарені трамваї по місту почали курсувати з 14 грудня.
За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…