У Львові на Коперника встановили стовпці та півкулі. Фото Орест Олеськів
У Львові на вулиці Коперника встановили стовпці та півкулі.
Про це у Фейсбуці повідомив начальник управління транспорту ЛМР, урбаніст Садового Орест Олеськів, пише Четверта студія.
“Добрі новини для Велодоріжка на Коперника та всіх хто тут ходить і їздить! Доволі несподівано Галицький район встановив стопці і півкулі на тротуарі на вулиці Коперника від перехрестя з вул. С. Бандери до «критої зупинки». За що дуже дякую керівництву району! Хто не знає, тут раніше було масове паркування автомобілів на тротуарі, таким чином люди були змушені йти велодоріжкою”, – написав Олеськів.
У Львові на Коперника встановили стовпці та півкулі. Фото Орест Олеськів
У Львові на Коперника встановили стовпці та півкулі. Фото Орест Олеськів
У Львові на Коперника встановили стовпці та півкулі. Фото Орест Олеськів
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною