Львів накрила потужна злива. Зараз триває ліквідація наслідків. Комунальні служби працюють у посиленому режимі.
Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Четверта студія.
Роботу громадського транспорту відновлено.
Ми продовжуємо рух автобусів, трамваїв та тролейбусів до 23:00. Щоб усі, хто залишився на роботі, могли нормально дістатись додому.
Перевізники, транспорт яких не повернеться на маршрути, завтра отримають штрафні санкції та можливе розірвання угоди.
У місті пошкоджено понад 20 дахів у житлових будинках. Ведуться аварійні роботи.
«На кількох вулицях немає електроенергії. Цю проблему вже ліквідують наші аварійні бригади.
Прошу мешканців оперативно повідомляти про підтоплення укриттів та інші пошкодження на Гарячу лінію міста 15-80», – повідомив Андрій Садовий.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною