У Львові на автостанції патрульні затримали нетверезого юнака. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.
Вчора, 19 листопада, вдень прийшло повідомлення на 102 про стрільбу на автостанції, що на вулиці Богдана Хмельницького.
Заявник розповів, що особа із пістолетом в руці стріляє в повітря. Коли патрульні прибули на місце, то побачили чоловіка, який тримає в правій руці предмет схожий на зброю.
Помітивши поліцейських, 20-річний мешканець Львівщини змінив різко напрямок руху і намагався піти з місця.
Його затримали і при поверхневій перевірці виявили попередньо стартовий пістолет. Чоловіка доставили у Личаківський відділ поліції. Він перебував з ознаками алкогольного сп’яніння. Раніше не судимий.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону