Новини

У Львові мешканці трьох вулиць вийшли на протест проти «вбивчої» політики чиновників Садового (ФОТО)

Сьогодні, 20 червня, мешканці вулиць Розточчя, Нагірної та Загірної протестують проти загрози їхньому життю і здоров’ю, яку спричинила меганекомпетентна політика розвитку транспортної мережі у Львові.

Як пише «Четверта студія», про це на сторінці ГО «Варта 1» повідомила громадська активістка Олеся Дацко.

Як зазначається, зробивши лише одну смугу на в’їзд до міста з боку Київської і Рава-Руської трас – очевидно дорога на Галицькому перехресті перетворилася на суцільний затор.

Щоб уникнути заторів, машини об’їжджають корки вузенькими вуличками колишнього села Збоїща, які не пристосовані до активного руху громадського транспорту.

На вулиці Розточчя взагалі немає асфальтного покриття. Тротуарів немає ні на Загірній, ні на Нагірній, ні на Розточчі.

В багатьох місцях дороги настільки вузькі, що там, коли проїжджає машина, людина проти не може.

Ця ситуація зумовила протести жителів цих вулиць, бо переїхані машиною ноги, стояння півгодини, щоб пройти з дитиною до школи, поліклініки – норма.

Розгнівані автомобілісти на зауваження мешканців вулиці і билися, і балончиками пшикали.

Масові чисельні звернення жителів вулиць взагалі без належної реакції.

Протестуючі вимагають транспортну схему Львова і розрахунки машинопотоків, з поперечними профілями усіх вулиць та негайно вирішити питання з належною транспортною мережею у місті.

Як написала на сторінці ГО “Варта 1” у ФБ Олеся Дацко, “Недолуге управління приводить до мініреволюцій! Мешканці вулиці Розточчя , Нагірної та Загірної протестують проти загрози їхньому життю і здоров’ю, яку спричинила меганекомпетентна політика розвитку транспортної мережі у Львові!

Поки чергові дурбаністи звужують дороги, записують влоги, життя людей, особливо дітей, в небезпеці. Годинні затори і смог! Це Львів, крихітко!

Бо зробивши лише одну смугу на в’їзд до міста з боку Київської і Рава-Руської трас – очевидно дорога на Галицькому перехресті перетворилася на суцільний затор.

Щоб уникнути заторів. машини об’їжджають корки вузенькими вуличками колишнього села Збоїща, які не пристосовані до активного руху громадського транспорту.

На вулиці Розточчя взагалі немає асфальтного покриття. Тротуарів немає ні на Загірній, ні на Нагірній, ні на Розточчі.

В багатьох місцях дороги настільки вузькі, що там , коли проїжджає машина, людина проти не може.

Це все зумовлює логічні протести жителів цих вулиць, бо переїхані машиною ноги, стояння півгодини, щоб пройти з дитиною до школи, поліклініки – норма.

По тому бездоріжжю часто – цілі родео.

Розгнівані автомобілісти на зауваження мешканців вулиці і писки били, і балончиками пшикали.

Масові чисельні звернення жителів вулиць взагалі без належної реакції!

Ау! Таварісч Садовий зі своїми недоурбаністами!

Вимагаємо транспортну схему Львова і розрахунки машинопотоків. З поперечними профілями усіх вулиць!

Вже і негайно оприлюднити!

Життя людей не може залежати від недолугих влогерів у міськраді!

Приїдьте до людей – подивіться їм в очі!

І вимагаємо вже і негайно вирішити питання з належною транспортною мережею у місті!

За 15 років вашого правління – гаплик місту у всіх сферах. Транспортній і дорожній також!”.

 

 

Коментарі

Ольга Корнієнко

Share
Published by
Ольга Корнієнко

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому