У Львові хлопці на самокатах порушували правила дорожнього руху
Про це пише Maryana Serant, пише Четверта студія.
“Чиї недолюдки на самокатах? Виляють між машинами. Біля Стрийського ринку їхали як два придурка. Підрізають автомобілі і пішоходів. Їдуть на червоне.
Врезультаті гнали по дорозі більше ніж 60 км/год
Вилізли під колеса автомобілю. Чувак на бмв готовий був вийти і дати підсрачника
Вони ще умудрялись факи тикати машинам і вертістись туди сюди
Одним словом, щораз самокатчики пробивають дно все глибше”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону