У Львові на одному зі шляхопроводів міста командир роти 3-го батальйону Наталія Пельчарська з напарником Степаном Козаком виявили займання проводки вуличного освітлення. Його намагався загасити перехожий.
Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівської області.
Проводка іскрилася та палала. Перехожого відсторонили в безпечне місце та викликали вогнеборців. Полум’я загасили самостійно.
Для безпеки — перекрили дві смуги руху до локалізації аварії.
Дякуємо колегам за вчасні та професійні дії.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною