У Львові діти полюбили покинутий автомобіль
Про це пишуть на Гарячій лінії міста Львова, пише Четверта студія.
“Прохання повідомити відповідні служби, про покинутий автомобіль, який знаходиться на дорозі по вул. Вернадського (бічна від вул. Стрийської), по тій стороні, що автовокзал.
Тут немає точної адреси.
Можливо його потрібно допомогти повернути власнику, чи його рідним.
Бо він вже тут давно і от видно, що привертає увагу дітей, а можливо не лише дітей”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону