Фото 032
Новорічну красуню в центрі міста встановили ще 17-го грудня. Варто зазначити, що цього разу місто не витратило на придбання ялинки ані копійки, адже львів’янам дерево подарувала мешканка Брюхович, в якої ялинка росла на подвір’ї.
Новорічні іграшки, якими прикрашали дерево, будуть зберігатися на підприємстві “Зелений Львів”, де ялинку утилізують. А от ілюмінацію забере собі на зберігання компанія “Львівські ярмарки”, за гроші якої й були придбані святкові вогні для ялинки у Львові.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону