У Львові чоловік хотів обікрасти лікарню.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
Як йдеться у повідомленні, охоронниками відділу охорони об’єктів з високим ступенем ризику Львівського комунального підприємства “Муніципальна варта” під час охорони громадського порядку на території Лікарні Святого Пантелеймона Першого територіального медоб’єднання міста Львова, що за адресою вул.Миколайчука,9 було виявилено та затримано невідомого чоловіка, який намагався здійснити крадіжку проникнувши до службового приміщення лікарні.
У зв’язку з цим, працівники муніципальної варти забезпечили охорону громадського порядку та передали порушника поліції!
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною