Новини

У Львові через різке похолодання розгортають пункти обігріву

У Львові для бездомних та потребуючих уже працює пункт обігріву, при мінус 10° – працюватимуть додаткові.

Про це повідомили у прес-службі Львівської  міської ради.

Як зазначається у повідомленні, через різке зниження температури повітря, яке очікується найближчими днями, у Львові працюватимуть пункти обігріву.

Як повідомили в міському департаменті гуманітарної політики, наразі пункт обігріву працює в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Він функціонує щоденно з 09.00 до 20.00 год. Ще один пункт, за необхідності, діятиме в робочі дні з 09.00 до 18.00 год. у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.

«В обох пунктах одночасно може розміститися по 20 – 30 осіб. Усі, хто туди звернуться, будуть забезпечені гарячими напоями та їжею швидкого приготування. А в Центрі обліку, за необхідності, потребуючим надаватимуть теплий одяг — білизну, шкарпетки, светри, взуття та інші речі», — додала директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

Коментарі

Ольга Корнієнко

Share
Published by
Ольга Корнієнко

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

1 день тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

1 день тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

1 день тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому