Фото Ігор Зінкевич
У Львові у зв’язку з негодою частина електротранспорту в місті тимчасово не курсує.
Про це інформує Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.
Фіксуємо підтоплення на вул. Стуса, вул. Сахарова, вул. Під дубом, та вул. І. Франка
Через це виникли перебої у роботі громадського транспорту. Комунальні бригади очищають водоприймачі. Як тільки стече вода – робота електротранспорту відновиться
Попередньо зафіксовано станом на 19.08 підтоплення близько 20 дахів», – Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною