У Львові чоловік мало не збив дітей
У Львові затримали водія за підозрою у водінні автомобіля у нетверезому стані.
Про це пише ГО “Варта-1”.
Як йдеться у повідомленні, водій “їздив по парку, ледь не збив дітей, майже в’їхав у дитячий садок”.
“При зупинці погрожував поліцейським і свідкам. Як вияснилося, за кермом Всеволод Вікторович, місцевий бізнесмен, який у 2015 намагався балотуватись у депутати від “Самопомочі”, двічі позбавлений права керування, був в стані алкогольного сп’яніння і втікав п’яним з місця ДТП на своєму “Рейнджі ВС9999”, – йдеться у повідомленні Ігоря Зінкевича.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону