Завдяки небайдужим громадянам вдалося повернути загублені речі власнику
Сьогодні ми отримали виклик на площу Двірцеву, де заявник знайшов забутий наплічник.
Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівської області.
Патрульні оглянули речі, серед яких був телефон та паспорт. Зателефонувавши до останнього набраного контакту власником ґаджету, повідомили про знахідку.
Виявилося, що він мав з собою ще один телефон, відтак звʼязавшись з чоловіком, йому повернули речі. Громадянин зрадів і подякував усім причетним, – йдеться у повідомленні.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…