У Львові автомобіль збив жінку. Фото: Ігор Зінкевич.
У Львові на вулиці Рудницького, 16, автомобіль збив жіку.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці керівника ГО “Варта1” Ігоря Зінкевича.
Зі слів свідків, жінку збили не на пішохідному переході.
Потерпіла жива, поліція та швидка допомога на місці пригоди.
“Жінка-водій в авто намагалась уникнути ДТП і правою стороною виїхала на тротуар”, – йдеться у повідомленні.
У Львові автомобіль збив жінку. Фото: Ігор Зінкевич.
У Львові автомобіль збив жінку. Фото: Ігор Зінкевич.
У Львові автомобіль збив жінку. Фото: Ігор Зінкевич.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…