У Львові польська бляха із рамкою "СБУ" припаркувалась на тротуарі, фото РАГУlive
У Львові польська бляха із рамкою “СБУ” припаркувалась на тротуарі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на пост у спільноті “РАГУlive”.
Як йдеться у повідомленні, подія сталась на вулиці Огієнка, 3.
“Біля залізничної лікарні. Попри парканчик та й між деревця. І рамка “Служба безпеки України” як бонус”, – йдеться у повідомленні.
У Львові польська бляха із рамкою “СБУ” припаркувалась на тротуарі, фото РАГУlive
У Львові польська бляха із рамкою “СБУ” припаркувалась на тротуарі, фото РАГУlive
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…