Фото Варіанти
Від завтра перевізники Львівської області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину.
Про це пише “Четверта студія” з посиланням на “Всеукраїнську Асоціацію Автомобільних Перевізників”.
“Із 23 червня транспорт області працюватиме. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року. АТП вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб перевезення були безпечними”, – йдеться у повідомленні.
Пасажирські перевезення здійснюватимуться лише на сидячих місцях та у масках.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…