Новини

У Львівській області поетапно послаблюватимуть карантин

У Львівській області поетапно послаблюватимуть карантин.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, пише Четверта студія.

“Ми будемо що сім днів послаблювати карантин і не повертати до посилення карантину”, – сказав Собко.

Він додав, що з 7 липня у Львівській області дозволено роботу готелів, закладів громадського харчування, фізичної культури та спорту, спортивних залів та фітнес-центрів.

Також у області дозволили проведення масових заходів релігійного характеру з дотриманням дистанції – не менше ніж одна людина на 5 метрів квадратних.

“Люди можуть спокійно йти до церкви, але з дотриманням дистанції”, – сказав Собко.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині прогнозують аномальну спеку до +40°

Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°

18 хв. тому

З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…

1 годину тому