«Львівелектротранс» вже отримав 30 нових тролейбусів, фото ЛМР
Працівники підприємств, установ та організацій Луцька відтепер зможуть користуватися в тролейбусі електронним квитком на 70 поїздок. Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.
Він вартуватиме 270 гривень та діятиме один місяць.
Придбати квиток зможуть лише за перерахунком у компанії “CityCard”. Таке рішення сьогодні прийняли члени виконавчого комітету на черговому засіданні.
Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що при першому використанні квитка у тролейбусі перевізник КП “Луцьке підприємство електротранспорту” отримуватиме кошти одноразово за всі 70 поїздок.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону