У Києві затримали підозрюваних у розміщенні провокативних бордів
Про це інформує Управління комунікації Національної поліції України.
“Під час відпрацювання, у тому числі вивчення записів камер відеонагляду, столичні оперативники встановили трьох осіб, які обґрунтовано підозрюються у розміщенні у кількох районах Києва провокативних плакатів. Чоловіків доставили до управління поліції для встановлення всіх обставин”, – йдеться у повідомленні.
За кожним фактом розміщення бігбордів розпочато кримінальні провадження за ст. 356 (Самоправство) КК України.
Нагадаємо, 29 січня у кількох районах Києва з’явилися білборди із написом російською мовою “Росія – наш головний стратегічний партнер”.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону