У квітні 30 громад Львівщини отримають поліцейських офіцерів.
Про це сьогодні, 30 березня, під час засідання депутатської комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Львівської обласної ради розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу ЛОР.
“Технічне забезпечення є, ми забезпечуємо поліцейських всім необхідним і вже впродовж квітня громади отримають своїх правоохоронців”, – запевнив керівник поліції Львівщини.
Він наголосив на важливості співпраці і взаємодопомоги між представниками органів правопорядку та керівниками органів місцевого самоврядування.
На його думку, старт роботи поліцейських громад та встановлення на території області єдиної системи відеоспостереження, в рамках комплексної програми “Безпечна Львівщина”, полегшить роботу правоохоронців та дозволить працювати на випередження злочинності.
“Така співпраця є дуже корисною і допоможе громадам, а також працівникам Національної поліції. Вони зможуть якісно подбати про безпеку мешканців, оперативно відстежувати порушників порядку на територіях та реагувати на надзвичайні події”- переконаний голова депутатської комісії Назар Сумало.
Депутати запропонували винести на розгляд сесії на найближчому пленарному засіданні звітну інформацію про результати роботи поліції Львівщини у 2020 році з протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.
Довідково:
Проєкт “Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який працюватиме й житиме на цій території. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги.
Щоб стати офіцером громади, необхідно пройти спеціальне навчання та отримати навички у розслідуванні кримінальних проступків, вирішенні питань безпеки дорожнього руху, превентивній роботі як з дорослими, так і дітьми та контролі за обігом зброї.
Статистика