У Харкові місцеві жителі придумали новий спосіб обійти обмеження на перевезення в маршрутках і приховати це від поліцейських.
Про це повідомляє Telegram-канал “потерть Харків”.
Знімок опублікували з підписом “Фото дня!”
На знімку видно, як деякі пасажири сидять навпочіпки в проході між сидіннями. Таким чином вони намагаються не привернути увагу копів, адже правила карантину передбачають перевезення пасажирів не більше числа сидячих місць.
“Поки міжміські автобуси їздять за ковід-паспортами і ПЛР, в Харківській області доводиться їздити навпочіпки, щоб не викрадати потім поліцейських”, — йдеться в повідомленні, пише ТСН.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону