Ілюстрація: loda.gov.ua
Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення перших виборів у п’яти об’єднаних територіальних громадах на Львівщині.
Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Як зазначається у повідомленні, реформа з передачі на місця адміністративних повноважень і фінансових ресурсів вперше стосуватиметься трьох районів Львівщини – Дрогобицького, Радехівського та Перемишлянського.
23 грудня 2018 року, вибори відбудуться у Меденицькій об’єднаній територіальній громаді (Дрогобицький район), Лопатинській та Радехівській ОТГ (Радехівський район), Бібрській ОТГ (Перемишлянський район) та Зимноводівській ОТГ (Пустомитівський район).
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною