Ілюстрація з відкритих джерел
Як пише “Четверта студія”, у Дрогобицькій міській раді повідомили, що у середу, 11 березня, адміністративна комісія при Виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради розглянула протокол, складений поліцейськими. Як йдеться у тексті документу, 1 лютого продавець здійснила продаж алкогольного напою неповнолітній дівчині, в результаті чого дівчину госпіталізували у реанімацію з отруєнням.
Комісія, керуючись частиною 2 статті 156 КУПАП, наклала на продавця штраф у розмірі 6800 гривень.
У випадку несплати продавцем штрафу у термін 15 днів, справу буде передано у Державну виконавчу службу.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…