Ілюстрація: Facebook/Oleg Balog
У місті Дрогобич на Львівщині, працівник Муніципальної варти побив журналістку Анну Волошин.
Про це повідомив у групі «Дрогобич і дрогобичани» у Facebook Oleg Balog.
Як зазначається у дописі, муніципал вдарив журналістку кийком по голові в сесійній залі, під час виконання професійних обов‘язків.
Скриншот/Facebook
«13 грудня під час сесії міської ради у Дрогобичі побили журналістку Анну Волошину. Працівник Муніципальної варти вдарив її кийком по голові. Анна Волошин член Національної Спілки журналістів України і в сесійній залі виконувала свої професійні обов’язки. Працівник Муніципальної варти застосував спецзасоби незаконно», – йдеться у дописі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону